fbpx
Slow news

Greenpeace встановив у Лондоні портал в Антарктику

Там показують пінгвінів на полюсі в реальному часі
Мачулка Ангеліна, 28.01.2022

Організація Greenpeace UK встановила на Трафальгарській площі Лондона портал в Антарктику, який показує життя тамтешніх мешканців у реальному часі.

Величезна конструкція висотою 4 метри і вагою майже 4 тонни транслює життя віддалених колоній пінгвінів на Антарктичному півострові. Тепер жителі мегаполіса мають змогу спостерігати за місцем, що розташоване за тисячі кілометрів. Також за допомогою цієї ініціативи Greenpeace привертає увагу громадськості до необхідності захисту океанів, особливо Антарктичного.

“Під час пандемії більшість із нас почувалися досить відірваними від природи, — говорить Вілл МакКаллум, керівник відділу океанів у Greenpeace UK. — Але світ навколо нас усе ще є, а такі місця, як Антарктика, швидко занепадають: ми не можемо дозволити собі відвести погляд. Цей антарктичний портал схожий на погляд у вікно. Ми переносимо віддалену й тендітну Антарктику прямо в серце галасливого міста за 8000 миль. Ми бачимо ці місця в документальних фільмах про природу, і вони здаються іншим світом, але це не так — це наш світ. Те, що відбувається в Антарктиці, впливає на всіх нас”.

Минулого тижня експедиція Greenpeace International виявила колонію пінгвінів Gentoo, що розмножується, найпівденніше, ніж будь-коли зареєстровано. Це ознака впливу кліматичної кризи, яка змінила цей регіон.

“Цей портал є нагадуванням про те, що ми можемо втратити, якщо не діятимемо, не захищатимемо наші океани. Нам потрібні термінові дії щодо зміни клімату”, — пояснює Луїза Кассон, активістка Greenpeace UK Ocean Campaigner.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили сервіс щодо можливостей виїзду працівників ІТ-компаній за кордон
Згодом він стане платформою для вдосконалення законодавства в інтересах IT-галузі
PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”
У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Як українки підтримують бізнес-середовище, — дослідження
Зареєстровано 30,6 тисяч компаній, власницями яких є жінки
 IT Ukraine запускає подкаст “Відверто про IT”
Про true IT та шлях до успішного кріейтора IT-продуктів
Запустили український проєкт про креативну економіку
Серед кейсів — “Дія” та робота Мінцифри
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень