fbpx
Slow news

Google запустив рекламу, що спонукає цікавитися ментальним здоров’ям, расою та релігією

Озвучив її футболіст і активіст Маркус Решфорд
Мачулка Ангеліна, 17.09.2021

Google та агенція Uncommon Creative Studio випустили рекламу, яка закликає людей ставити складні запитання щодо раси, віри та психіки.

У рекламі показано жителів Великої Британії, які спостерігають за іншими людьми або ситуаціями, яких вони не розуміють, а потім вводять відповідні запити в рядок пошуку Google. Наприклад, молодий білий чоловік використовує термін “вагван”, звертаючись до своїх чорношкірих друзів, а пізніше за допомогою Google шукає, чи це прийнятно. Інший чоловік помічає, що його колега не поводиться так само, як він на роботі, тому шукає: “Як запитати когось, як вони?”.

Google каже, що мета кампанії — усунути будь-які бар’єри та стигму навколо того, щоб говорити неправильні речі, і заохотити людей ставити більше запитань — саме так і досягається єдність.

У межах кампанії Google також створив тематичні білборди. На одному з них написано: “Чому стають на одне коліно?” — це відсилання до спортсменів у всьому світі, які перед матчами та поєдинками протестували проти расизму, стаючи на одне коліно.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень