fbpx
Slow news

Google закликає британців здобувати цифрову освіту на його платформах

У країні 30% вакансій не можуть закрити через брак цифрових навичок у кандидатів
Мачулка Ангеліна, 02.10.2022

Google U.K і агенція Redwood BBDO запустили кампанію, яка закликає британців отримувати цифрову освіту на платформах Google.

Головним героєм кампанії Skills to Go став колишній футболіст “Арсеналу” та “Селтіка” Іан Райт. У роликах він розповідає, як використовувати Google і навчання, яке надає компанія, щоб улаштуватися на роботу. 

Причиною створення реклами став той факт, що у Великій Британії спостерігають брак цифрових навичок у населення. 30% вакансій складно закрити через відсутність людей з необхідними базовими знаннями. За оцінками, ця нестача кваліфікованих працівників обійдеться економіці в $72,5 млрд на рік у вигляді втрати ВВП.

“Це дуже важливий запуск, який ми розпочинаємо. <…> Ми наполегливо працювали, щоб змінити навчання. <…> Ми хочемо, щоб іще більше людей мали змогу отримати ці навички. Це не має бути лише для кількох обраних або тих, хто має більше часу, ніж будь-хто інший. Ми робимо навчання справді доступним”, — говорить Нішма Пател Робб, старша директорка з маркетингу Google у Великій Британії.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень