fbpx
Slow news

Google заблокував профіль батька, який сфотографував пах своєї дитини для консультації в лікаря

Поліція навіть розслідувала справу щодо можливого сексуального насилля
Мачулка Ангеліна, 22.08.2022

Google заблокував обліковий запис громадянина США, який сфотографував пах своєї дитини для консультації з лікарем.

Інцидент стався у 2021 році під час пандемії Covid-19, коли ще не можна було ходити на особисті прийоми до лікарів. Чоловік на ім’я Марк, прізвище його не називають, помітив у своєї дитини ознаки інфекційного захворювання в ділянці паху. Медсестра порадила чоловікові надіслати лікарю фотографії ураженої частини тіла перед відеоконсультацією.

Уже за 2 дні Google сповістив Марка про те, що його акаунт заблоковано через “шкідливий вміст”, який є “серйозним порушенням політики Google і може бути незаконним”. Чоловік утратив доступ до своїх електронних листів, контактів, фотографій і навіть свого номера телефону, оскільки використовував мобільний сервіс Google Fi . Він негайно спробував оскаржити рішення компанії, але Google відхилила запит.

Компанія також звернулася в поліцію та надала всю інформацію, яку чоловік зберігав у Googlе. Щодо Марка розпочали розслідування, хоча зрештою справу закрили. 

“Ми дотримуємося законодавства США у визначенні того, що таке сексуальне насильство над нею (дитиною — ред.), і використовуємо поєднання технології зіставлення хешів і штучного інтелекту, щоб ідентифікувати його та видалити з наших платформ. Крім того, наша команда експертів із безпеки дітей перевіряє позначений вміст на точність і консультується з педіатрами, аби переконатися, що ми можемо визначити випадки, коли користувачі можуть звертатися за медичною допомогою”, — прокоментувала подію прессекретарка Google Кріста Малдун.

Через цю ситуацію критики Google говорять, що практика сканування фотографій користувачів безпідставно посягає на їхню конфіденційність.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень