fbpx
Slow news

Google випустив відео з підсумками року

Воно присвячене вмінню зцілюватися
Мачулка Ангеліна, 09.12.2021

Компанія Google випустила своє щорічне відео під назвою Year In Search (“Рік у пошуку”).

Цьогоріч ролик присвятили зціленню, перш за все, душевному та психічному. У відео з’являються реальні пошукові запити користувачів, відео, на яких люди розповідають про свій досвід і переживання протягом 2021 року.

Зокрема, в Year In Search згадали про відмову американської гімнастки Сімони Байлз виступати в деяких змаганнях на Олімпіаді в Токіо через проблеми з психічним здоров’ям; про заклик тенісистки Наомі Осаки звертати увагу на такі негаразди зі здоров’ям, а також про трансгендерний перехід актора Елліота Пейджа.

Значну увагу приділили пандемії, поверненню до звичного життя через послаблення карантинних обмежень, зустрічам людей з рідними, рухам Black Lives Matter і Stop Asian Hate.

Google планує розповсюдити 300 000 брошур кампанії у вигляді газетних вкладишів у низці видань: NYT, SF Chronicle, Chicago Tribune, Boston Globe і Washington Post. Цифрове видання разом із подіями в Google Store у Нью-Йорку передбачає інтерактивні заходи, за допомогою яких користувачі зможуть досліджувати тенденції минулого року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень