fbpx
Slow news

Google представив нову операційну систему Android 12

Це найбільше оновлення дизайну в історії компанії
Альтман Дарина, 19.05.2021

Учора, 18 травня, на щорічній конференції для розробників компанія Google представила нову операційну систему Android 12.

“Android 12 – це наймасштабніша зміна дизайну в історії операційної системи. Ми переосмислили все — від кольорів до форм, світла і руху. У результаті Android 12 став більш виразним, динамічним та індивідуальним, ніж будь-коли раніше”, – прокоментувала компанія у своєму блозі.

За задумом Google, користувачі зможуть повністю персоналізувати свій телефон за допомогою налаштувань кольорової палітри й оновлених віджетів.

“Ви обираєте шпалери, і система автоматично визначає, які кольори домінують, які доповнюють один одного, а які мають просто відмінний вигляд. Потім система застосовує ці кольори до всієї ОС: відтінки повідомлень, екран блокування, регулятори гучності, віджети і багато іншого.”

Також змінять оформлення усіх іконок і повідомлень, а кнопки стануть більшими й округлими.

Перша бета-версія Android 12 вже доступна для смартфонів Google Pixel (починаючи з моделі Pixel 3 і новіших), а також для деяких моделей телефонів Asus, Techno, Vivo, Xiaomi, ZTE та інших.

У перших версіях будуть доступні не всі візуальні зміни Android 12, але вони повинні з’явитися під час офіційного виходу операційної системи.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень