fbpx
Slow news

Google представив нові інструменти ШІ для програм Workspace

Також анонсували функцію, що допомагає писати тексти на мобільних пристроях
Бондар Каріна, 11.05.2023

Компанія Google представила новий бренд Duet AI for Workspace: набір функцій штучного інтелекту для програм Workspace, що дає змогу користувачам застосовувати цю технологію під час роботи з файлами в Google-документах, таблицях, презентаціях.

“Workspace було створено, щоб дозволити вам співпрацювати в реальному часі з іншими людьми. Тепер ви можете співпрацювати в реальному часі за допомогою штучного інтелекту”, — сказала віцепрезидентка Google з робочого простору Апарна Паппу.

Набір охоплює низку генеративних інструментів штучного інтелекту для робочих програм Google. Вони допоможуть в написанні та редагуванні текстів у Docs та Gmail, створенні зображень за коротким текстовим описом для Slides, підготовці автоматичних резюме зборів для Meet.

У Google-таблицях завдяки ШІ-інструменту за текстовим запитом користувача відбувається автоматична класифікація даних, без потреби вводити їх вручну.

Окрім цього, анонсували інструмент Help me write для допомоги в написанні текстів у Gmail на мобільних пристроях, який став оновленням функції Smart Compose.

Щоб отримати доступ до інструментів Duet AI, користувачам потрібно зареєструватися в Workspace Labs і приєднатися до списку очікування. Раніше цей список очікування був закритим, а тепер він відкритий для всіх зацікавлених осіб.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень