fbpx
Slow news

Google представив нові функції для Google Docs, Sheets та Slides

Деякі з них з’являться на Android раніше, ніж на iOS
Альтман Дарина, 10.08.2020

Google представив нові функції для Google Docs, Sheets та Slides на мобільних девайсах. 

З огляду на масовий перехід на віддалену роботу, Google розробив оновлення для кращої колаборації та комунікації працівників.

 Вертикальний скролінг у Slides

Кількість віртуальних нарад збільшилась, і акцент у презентаціях змістився на візуальний контент. Вертикальне гортання Slides з мобільного дає змогу швидко збільшувати, переглядати та редагувати слайди. Нова функція з’явиться на Android уже за кілька тижнів, а користувачам iOS доведеться почекати ще кілька місяців. 

 Передперегляд посилань у Docs

Функція передперегляду посилань з десктопної версії Docs стане доступна і на смартфонах. Коли посилання після натискання відкриваються в новому вікні або додатку, це може відволікати та завадити читанню. Передперегляд дає змогу побачити головну інформацію за посиланням та вирішити, чи відкривати його зараз. Ця функція уже доступна на iOS та з’явиться на Android за кілька тижнів.  

 Чорна тема у Docs, Sheets та Slides

Чорна тема перегляду дає змогу перепочити як очам, так і батареї девайса. До того ж із темним фоном легше працювати в погано освітлених приміщеннях. Функція уже працює на Android та буде доступна на iOS протягом наступних місяців. 

 SMart compose 

Ще одна функція з десктопної версії, яка стане доступною і для мобільних девайсів. Технологія Smart Compose використовує елементи штучного інтелекту, допомагає писати швидше та без орфографічних і граматичних помилок. На обох операційних системах функція з’явиться за кілька тижнів.

 Редагування Microsoft Office

Ще в 2019 році Google презентував можливість редагувати, коментувати та взаємодіяти у файлах Microsoft Office, працюючи з Docs, Sheets і Slides. За кілька тижнів ця функція стане доступною на Android, а пізніше цього року — і на iOS.

 Коментарі

Google поліпшив використання коментарів для дискусій у Docs, Sheets і Slides. Більший та зручніший інтерфейс для коментування дає змогу продивлятися коментарі та відповідати на них зі швидкою кнопкою відповіді та @тегування інших. Також можна буде відповідати на коментарі одразу з пошти Gmail. Замість того щоб отримувати листа на пошту щоразу, коли вас згадали в коментарі в Docs, Sheets чи Slides, ви зможете відповісти одразу в листі. Ця функція уже доступна, а інші покращення з’являться найближчим часом. 

Читайте також у рубриці Slow news
У Starlight Media відкривають майстерню шоуранерів 
Шукають сценаристів для нового українського серіалу
У США триває креативна кампанія до Дня червоного носа
Ініціатива покликана боротися з дитячою бідністю
Microsoft представила комп’ютери зі вбудованими функціями ШІ
Вони можуть створювати локальну історію та малювати за допомогою голосових команд
BlaBlaCar оновлює функцію «Тільки для жінок»
У компанії кажуть, що це дасть змогу жінкам користуватися сервісом більш комфортно
Українці створили першу у світі напівцифрову колекцію джинсів
Вона містить 5 моделей з унікальною цифровою ідентичністю
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень