fbpx
Slow news

Google працює над сервісом банківських послуг

Новий конкурент у банківській ніші
Чередніченко Анастасія, 19.11.2019

У 2020 році Google планує запустити проєкт Cache, який дозволить керувати банківськими рахунками та стежити за своїми витратами — про це повідомляє The Verge.

Користувачі Cache отримуватимуть доступ до своїх рахунків через Google Pay. Google отримає дані про рівень прибутків та витрат своїх користувачів, але запевняє, що їх не отримають рекламодавці.

Виконавчий директор Google Цезар Сенгупта зазначив для The Wall Street Journal, що ініціатива спрямована на те, щоб “допомогти більшій кількості людей робити більше речей в інтернеті цифровим шляхом”.

Партнерами проєкту стали Citigroup та кредитний союз Стенфордського університету. У майбутньому до Cache можуть долучитися інші банки.

Раніше компанія Apple випустила кредитну карту Apple Card у партнерстві з Goldman Sachs. У свою чергу, Facebook анонсував запуск криптовалюти Libra та Facebook Pay сервісу для відправки грошей через додатки Facebook. У нововведень є і зворотній бік: Apple вже звинувачують у дискримінації жінок під час видачі кредитів, а від проєкту Libra відмовилися десятки компаній.


Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень