fbpx
Slow news

Google погрожує невакцинованим працівникам звільненням

Щоб залишитися на роботі, потрібно вакцинуватися протягом 7 місяців
Мачулка Ангеліна, 15.12.2021

Компанія Google оголосила, що дасть нещепленим працівникам термін до 7 місяців, щоб вакцинуватися, — в іншому випадку їх звільнять.

У внутрішній записці компанії вказано, що кожен працівник має завантажити дані про свою вакцинацію або про медичне чи релігійне звільнення від нього.

Тих, хто не надасть ці дані до 13 січня, відправлять у 30-денну оплачувану відпустку. Якщо працівники все ще не виконають вимоги через місяць, їм може загрожувати неоплачувана відпустка до шести місяців, після чого їх звільнять.

Прессекретарка Google Лора Лі Еріксон коментує: “Як ми вже зазначали раніше, наші вимоги щодо вакцинації є одним із найважливіших способів убезпечити нашу робочу силу та забезпечити роботу наших послуг. Ми прагнемо робити все можливе, щоб допомогти нашим працівникам, які можуть отримати вакцину, зробити це, і твердо підтримуємо нашу політику вакцинації”.

Зазначають, що Google закликає працівників отримати вакцину від коронавірусу, тому що не вважає постійне тестування прийнятною альтернативою. Для невакцинованих людей пропонують інший варіант — вони можуть знайти посаду, яка допускає віддалену роботу, або ж звільнитися.

Поки що значна частина команди Google працює віддалено через поширення штаму Omicron. Коли компанія оголосить про повернення до офісів — невідомо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень