fbpx
Slow news

Google оголосив про скорочення прийому на роботу нових фахівців

Компанія зосередиться на розвитку наявних проєктів та ідей
Мачулка Ангеліна, 13.07.2022

Google сповільнить темп найму нових працівників до кінця 2022 року.

Генеральний директор компанії Сундар Пічаї надіслав лист із відповідною заявою своїм підлеглим 12 липня. Він заявив, що Google не припиняє найм повністю. На роботу все ще братимуть людей на посади інженерів та інші важливі технічні посади. Але Пічаї каже, що відкат означатиме “призупинення розробки та перерозподіл ресурсів у пріоритетніших галузях”.

“Просуваючись уперед, нам потрібно бути більш підприємливими, працювати з більшою швидкістю, більшою зосередженістю та більшим голодом, ніж ми демонстрували в сонячні дні”, — закликає Сундар Пічаї своїх колег у листі.

Раніше про скорочення прийому на роботу повідомляла і компанія Meta.

Читайте також у рубриці Slow news
National Geographic перетворив білборди в Манчестері на домівки для бджіл
Проєкт приурочили до виходу документального фільму, а самі конструкції виконують функцію середовища для запилювачів
У Лаврі відкрили великодню виставку «Христос Воскрес!» із творами XVI–XIX століть
Експозиція об’єднала ікони, гравюри, церковне шитво та вироби з металу, частину з яких показують уперше після реставрації
У Gemini з’явилася функція «Блокноти»
Інструмент об’єднує можливості Gemini та NotebookLM і допомагає структурувати інформацію та проєкти
Vivat і BGV Charity Fund ініціювали благодійну акцію на підтримку поранених військових
Ініціатива передбачає збір коштів і передачу книжок військовим, які проходять лікування на Харківщині
«Слухання з Тичиною»: у Києві проведуть комедійний паблік-ток про адопцію тварин
Захід відбудеться 11 квітня, у програмі — міфи про адопцію та обговорення проблеми безпритульних тварин
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень