fbpx
Slow news

Google Maps показуватиме панорами зруйнованих українських міст

Першим містом стане Ірпінь
Данилюк Даяна, 08.04.2022

МВС України разом із експертами Google розпочали проєкт з оцифрування наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах України. Перші панорамні знімки зруйнованого Ірпеня мають оприлюднити наступного тижня.

“Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на Картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор,” — підкреслив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко.

Також планується, що новий проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні.

Перші результати початку злагодженої роботи можна буде оцінити з наступного тижня. Фахівці Google обіцяють оприлюднити перші панорамні знімки зруйнованих вулиць та будівель у м. Ірпінь.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень