Фандрейзингова платформа UNITED24 презентувала нову благодійну ініціативу. Створили дроп футболок із фразою президента України Володимира Зеленського, яку він сказав під час візиту до Білого дому.
На лімітованій колекції чорних футболок нанесено напис: «Я вдягну костюм, коли закінчиться війна». Також розміщено логотип UNITED24.
Всього створили 100 екземплярів футболок, які розіграють серед тих, хто зробить символічний внесок у розмірі 24 долари.
Зібрані кошти планують спрямувати на закупівлю броньованих медичних евакуаційних автомобілів для порятунку поранених захисників на передовій.
На офіційній сторінці UNITED24 зазначено, що футболки символізують єдність та нагадують: війна триває, і кожен долучений долар допомагає рятувати життя. Також творці колекції додали, що ці футболки можна носити замість офіційного костюма.
«Вони будуть нагадуванням, що всьому свій час і місце. Настане день, коли ми всі одягнемо костюми. Зараз час допомогти Україні завершити цю війну», — йдеться в соцмережах платформи.
Благодійників закликають не лише донатити, а й поширювати інформацію, щоб більше людей у світі приєдналися до ініціативи.