fbpx
Slow news

Фундація Дарини Жолдак пропонує дарувати не валентинки, а “талантівки”

І подякувати в ній отримувачу за його талант
Мачулка Ангеліна, 12.02.2022

На День святого Валентина Фундація Дарини Жолдак пропонує надсилати талантівки замість валентинок, щоб відзначити таланти адресата.

Талантівку — зізнання в любові таланту — можна надіслати будь-кому, чиї здібності, вчинки чи риси характеру надихають, захоплюють або істотно впливають на ваше життя.

У нещодавньому дослідженні Фундації Дарини Жолдак виявилося, що п’ята частина підлітків ніколи не чує похвали про свій талант — це призводить до появи невпевненості та синдрому самозванця. Це і стало причиною для створення таких листівок.

“Часто саме талановиті люди стають заручниками синдрому самозванця. Виховання й соціум можуть як підтримати, так і похитнути впевненість та самооцінку особи. Тому кожен, хто хоче жити в цивілізованому суспільстві, має підтримувати талановитих людей: прямо вказувати на їхні здібності й так підводити їх до усвідомлення своєї обдарованості”, говорить психологиня Юлія Полівода.

Талантівку за 20 гривень можна замовити на Facebook-сторінці фундації. Усі зібрані кошти спрямують на допомогу талановитим підліткам у складних життєвих обставинах, яким бракує можливостей для розвитку своїх здібностей. Крім того, ця листівка буде доступною у фундації постійно.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень