fbpx
Slow news

Freelancehunt створив портрет українського фрилансера у 2022 році

48% фрилансерів знають англійську на рівні Elementary
Мачулка Ангеліна, 11.08.2022

Сервіс Freelancehunt склав приблизний портрет українського фрилансера під час війни у 2022 році.

Середній вік фрилансерів в Україні — 25-35 років. Вони мають досвід роботи від 2 років, а майже 60% із них мають вищу освіту. Найбільше фрилансерів у категоріях дизайну, роботи з текстами та програмуванні.

Чоловіків і жінок майже однаково — 52% і 48% відповідно. З початком війни кількість жінок значно зросла: це сталося через те, що жінки виїхали з країни й тепер так шукають собі роботу. Найбільше чоловіки залучені в програмуванні — 91%, а жінки — в роботах із текстами та перекладами (75%).

48% фрилансерів знають англійську на рівні Elementary, 31% — на рівні Pre-Intermediate, а 10% працівників не розмовляють іноземною взагалі.

39% фрилансерів мають кішку, 23% — собаку. Майже третина фрилансерів не має домашніх улюбленців.

Переважно українські фрилансери працюють до 20 годин на тиждень, і тільки 5,6% — понад 60 годин на тиждень.

Третина опитаних погодилася б на фултайм, але тільки якщо можна буде працювати віддалено, а 25,5% — не бажають робити цього взагалі.

Після початку війни в ​​66% фрилансерів рівень доходу знизився — найбільше серед них дизайнерів, копірайтерів і програмістів. У 25% дохід залишився на довоєнному рівні, а у 8% — збільшився. Переважно фрилансери отримують дохід у розмірі $500.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень