fbpx
Slow news

Франківчани запустять медіа про локальне мистецтво

Писатимуть про те, що болить мистецькій і культурній спільноті
Данилюк Даяна, 08.06.2022

В Івано-Франківську зʼявиться онлайн-видання post impreza, яке розповідатиме про мистецьке та культурне життя міста й регіону. 

Над проєктом працюватимуть Юлія Кушнір та Ольга Перехрест, за плечима яких досвід запуску Urban Space Radio та онлайн-журналу “Куфер” про життя Франківська, а також антрополог та культурний менеджер Євген Бойко.

Ольга Дятел, культурна менеджерка, продюсерка проєктів сучасної опери, співзасновниця агенції proto produkciia:

“Я переїхала до Івано-Франківська у 2014 році з Криму. Перші п’ять років тут дуже вплинули на те, чим я займаюсь зараз. Більше часу я присвячую саме мистецьким проєктам. Саме зараз в Україні відбуваються трансформації, які мають глобальний вплив та неминуче змінюють локальні спільноти і нашу культуру. Тому за допомогою post impreza хочеться зафіксувати те, через що ми сьогодні проходимо, і те, що пам’ятаємо”.

Теми матеріалів визначатиме кураторська група, до якої долучилися художники Анатолій Звіжинський та Євген Самборський, режисерка Надія Парфан, письменник Остап Українець та перформерка Вікторія Миронюк.

Окрім культурної аналітики, інтерв’ю, критики та інших матеріалів, post impreza планує зібрати онлайн-бібліотеку з виданих раніше книжок, каталогів та альманахів про франківське мистецтво.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень