fbpx
Slow news

Фотопроєкт зі світлинами бійця ЗСУ, який доводить, що всі тіла — це мистецтво

Наразі військовий проходить реабілітацію
Данилюк Даяна, 24.01.2023

Українська фотографка Марта Сирко спільно з проєктом “Неопалимі” опублікувала світлини військового, який отримав опіки на війні й зараз проходить реабілітацію.

Героєм фотопроєкту став боєць ЗСУ— Ілля Пилипенко. Чоловік загорівся в танку під час виконання бойового завдання, внаслідок чого отримав безліч опіків та уражень шкіри.

За серією відвертих світлин українського героя, що зазнав понівечення рук та ніг внаслідок воєнних дій на території України, криється провідна думка, що всі тіла — це мистецтво. Ілля зізнається, що його дуже турбує вигляд обличчя, оскільки оточення звертає на це увагу, більшість лякається.

“Я почала знімати тіла людей, які постраждали, і побачила, як вони хочуть і намагаються швидко інтегруватись у буденність. І знаєте, коли почалась війна, саме буденність стала тим, чого бракувало. Банально сходити в магазин, випити кави й відчувати, що завтра ти можеш зробити так само.

Вони дуже швидко адаптуються й хочуть жити своє буденне життя, а ми маємо допомогти їм швидко інтегруватись в це життя”, — розповідає фотографка Марта Сирко.

Наразі Ілля Пилипенко проходить реабілітацію в межах проєкту “Неопалимі” від Українського волонтерського центру та МОЗ України. Його учасники — військові добровольці, волонтери, цивільні та діти, які отримали опіки та рубці внаслідок воєнних дій на території України. Усі вони можуть отримати безплатне лікування в клініках-партнерах.

Команда проєкту “Неопалимі” вже налагодила співпрацю з 14 клініками, у них лікуються близько 40 пацієнтів. Для участі в проєкті можна залишити свою заявку, заповнивши коротку форму.

“Людей з такими пошкодженнями істотно більше, ніж будь-хто очікував, і відповідно, це потребує більш системного підходу. Але держава цим ніколи не займалась, відповідно це закривати не зможе. Тому в нас виникла ідея запустити цей проєкт. Об’єднати приватних спеціалістів, які можуть на благодійній основі надавати цю допомогу людям”, – каже керівник проєкту Максим Туркевич.

Читайте також у рубриці Slow news
У Zoom з’явилась функція, що дає змогу робити конспекти відеозустрічей
Це інструмент на основі ШІ, якому можна ставити додаткові запитання
Розробили застосунок для дітей з особливими потребами
У ньому доступні дві гри, що допомагають поліпшити памʼять
 Apple провела велику літню презентацію
Розповідаємо, які новинки представила компанія
Запрацював сервіс пошуку тимчасового прихистку домашніх та безпритульних тварин
Також можна запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо
Запустили друковану кампанію, щоб підтримати заклади, які опинились під загрозою закриття
У межах ініціативи споживачі отримують сотні безплатних порцій їжі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень