fbpx
Slow news

Фотографка на карантині: як Катя Кондратьєва проводить зйомки онлайн

Ізоляція — не перешкода для творчості
Чабан Валерія, 29.03.2020

Катя Кондратьєва, фотографка

Київська фотографка Катя Кондратьєва створює серію портретних зйомок на вебкамеру. Вона вирішила проводити фотосесії онлайн і в такий спосіб не відмовлятися від улюбленої справи на час самоізоляції.


Поява ідеї

Ідея зробити серію портретних зйомок прийшла до мене пізно вночі, приблизно тиждень тому. Я довго не могла заснути від нерозуміння того, що ж буде далі в умовах карантину. Як продовжити займатися тим, що я люблю, не маючи фізичної можливості перебувати в студії? Відповідь прийшла сама собою, коли я тримала в руках телефон — ось що зараз є у кожного і може стерти всі межі.

Наступного дня я провела 3 онлайн-зйомки через відеозв’язок WhatsApp, згодом — ще 4. Для мене це не просто спосіб стерти кордони, а й можливість дізнатися, як проходить цей період у різних країнах, хто з якими страхами зіткнувся і про що мріє в недалекому майбутньому, коли все закінчиться.

Більшість тих, кого я знімала в такому незвичайному форматі — люди з різних міст і країн. Серед них Лос-Анджелес, Лондон, Флоренція, Москва, Балі, Сигнахи в Грузії і, звичайно ж, рідний Київ.

зараз, як ніколи, важливо ділитися з іншими своїм оптимізмом і страхами, радощами і проблемами, мріями Й відчуттями. У кожній історії моїх героїв ми можемо знайти частинку себе Й зібрати власний пазл. Я дуже сподіваюся, що мій проєкт надихне людей знаходити можливості навіть тоді, коли їх, здавалося б, немає. Ізоляція — не перешкода для творчості.

Процес зйомок

Спочатку ми призначаємо найбільш слушний час — важливе вдале освітлення. Потім я підказую моделі, куди поставити телефон і що зробити. Звичайно, даю їй можливість імпровізувати — виходить такий собі творчий тандем. Маючи готові знімки, я роблю легку кольорокорекцію.


Катя запустила хештег #карантинскондратьевой та викладає фотографії у свій Instagram-акаунт. Це не просто знімки, а цілі історії про те, як моделі з фотографій Каті переживають період самоізоляції. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень