fbpx
Slow news

Фотографка на карантині: як Катя Кондратьєва проводить зйомки онлайн

Ізоляція — не перешкода для творчості
Чабан Валерія, 29.03.2020

Катя Кондратьєва, фотографка

Київська фотографка Катя Кондратьєва створює серію портретних зйомок на вебкамеру. Вона вирішила проводити фотосесії онлайн і в такий спосіб не відмовлятися від улюбленої справи на час самоізоляції.


Поява ідеї

Ідея зробити серію портретних зйомок прийшла до мене пізно вночі, приблизно тиждень тому. Я довго не могла заснути від нерозуміння того, що ж буде далі в умовах карантину. Як продовжити займатися тим, що я люблю, не маючи фізичної можливості перебувати в студії? Відповідь прийшла сама собою, коли я тримала в руках телефон — ось що зараз є у кожного і може стерти всі межі.

Наступного дня я провела 3 онлайн-зйомки через відеозв’язок WhatsApp, згодом — ще 4. Для мене це не просто спосіб стерти кордони, а й можливість дізнатися, як проходить цей період у різних країнах, хто з якими страхами зіткнувся і про що мріє в недалекому майбутньому, коли все закінчиться.

Більшість тих, кого я знімала в такому незвичайному форматі — люди з різних міст і країн. Серед них Лос-Анджелес, Лондон, Флоренція, Москва, Балі, Сигнахи в Грузії і, звичайно ж, рідний Київ.

зараз, як ніколи, важливо ділитися з іншими своїм оптимізмом і страхами, радощами і проблемами, мріями Й відчуттями. У кожній історії моїх героїв ми можемо знайти частинку себе Й зібрати власний пазл. Я дуже сподіваюся, що мій проєкт надихне людей знаходити можливості навіть тоді, коли їх, здавалося б, немає. Ізоляція — не перешкода для творчості.

Процес зйомок

Спочатку ми призначаємо найбільш слушний час — важливе вдале освітлення. Потім я підказую моделі, куди поставити телефон і що зробити. Звичайно, даю їй можливість імпровізувати — виходить такий собі творчий тандем. Маючи готові знімки, я роблю легку кольорокорекцію.


Катя запустила хештег #карантинскондратьевой та викладає фотографії у свій Instagram-акаунт. Це не просто знімки, а цілі історії про те, як моделі з фотографій Каті переживають період самоізоляції. 

Читайте також у рубриці Slow news
У театрі «Золоті ворота» покажуть виставу «Тигролови»
Постановка Павла Шпегуна поєднає мотиви роману Багряного, живу музику й елементи японського театру Но
Sony Pictures показала перший трейлер сиквела стрічки «Соціальна мережа»
Продовження оскароносної драми зосередиться на внутрішніх дослідженнях Facebook, витоках інформації та впливі платформи на суспільство
NO OTHER NAME випустив благодійне худі у співпраці з KRAKEN
У межах проєкту збирають 300 тисяч гривень для потреб підрозділу ГУР
Розпочато формування журі Effie Awards Ukraine 2026
Представники рекламно-комунікаційної індустрії можуть рекомендувати кандидатів до суддівської команди конкурсу
В Ірпені відкриють перший в Україні центр психологічної підтримки за участю котів
До програм фелінотерапії залучать 150 котів, а з відвідувачами працюватимуть професійні психологи
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень