fbpx
Slow news

Forbes представив щорічний європейський список 30 under 30

До нього потрапили 8 українців
Альтман Дарина, 08.04.2021

Журнал Forbes представив свій щорічний європейський список 30 under 30. До нього ввійшли 30 людей до 30 років, які сприяють важливим змінам у різних сферах.

До списку потрапили восьмеро українців, серед яких дві жінки. До категорії “Технології” включили співзасновницю сервісу Flawless App Лізу Дзюбу (29 років) і засновницю A-LabInsider Інну Заіменко (29 років). Також у списку співзавтор Flawless App Ахмед Сулейман (25 років), співзасновник проєкту Fast Федор Сердюк (25 років), автор проєкту EZ Blockchain Сергій Герасимович (29 років) та співзасновники Reface Ярослав Бойко (29 років), Денис Дмитренко (29 років) і Роман Могильний (29 років).

“Сьогодні наш світ виглядає зовсім по-іншому. Але не змінилося наше відчуття молоді і уявлення про те, що найкраще — попереду. 84% учасників цьогорічного списку повідомили, що вони оптимістично ставляться до світової економіки. Це перше цифрове покоління, і вони найкраще готові переосмислити наше суспільство, поки світ змінюється в інтернеті”, – прокоментували Forbes.

Список 30 under 30 містить прізвища різних молодих новаторів, лідерів та підприємців, які сприяють змінам у сферах технологій, науки, ЗМІ, фінансів, політики тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень