fbpx
Slow news

Forbes опублікував національний список “30 до 30”

До нього ввійшли Волина, Пташка й Тарас Чмут
Мачулка Ангеліна, 22.08.2022

Forbes опублікував національний список “30 до 30” — це молодь, яка відбудовуватиме країну.

До цьогорічного списку ввійшли захисники Маріуполя: Сергій Волинський (Волина), Дмитро Козацький (Орест) і Катерина Поліщук (Пташка). У списку також музиканти з гурту “Курган & Агрегат” і Христина Соловій, керівник фонду “Повернись живим” Тарас Чмут, військовий і письменник Валерій Маркус і автор Telegram-каналу “Лачен пише” Ігор Лаченков.

“Суть проєкту «30 до 30» — знайти та показати суспільству молодих людей, які впливатимуть на майбутнє своїх галузей. У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні й здобуватиме перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору”, — пишуть у Forbes.

Кандидатів для списку пропонували члени журі, редакція та читачі Forbes. До підсумкового списку потрапили всі кандидати з максимальними оцінками від експертів, а також інші кандидати, які отримали високі бали та були включені редакцією для репрезентативності.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень