fbpx
Slow news

ФК “Арсенал” і adidas проведуть акцію проти підліткових злочинів у Лондоні

Футболісти гратимуть у білій формі замість червоної
Мачулка Ангеліна, 09.01.2022

Футбольний клуб “Арсенал” і бренд adidas проведуть акцію, покликану привернути увагу до підліткових злочинів у Лондоні із застосуванням ножів.

У межах кампанії No More Red (“Більше без червоного”) ФК “Арсенал” публічно виступить проти злочинів із застосуванням ножів — гравці клубу змінять свої фірмові червоні “домашні” футболки на повністю білу форму під час матчу Кубка Англії проти “Ноттінгем Форест” 9 січня 2022 року.

Цю акцію проведуть на тлі підтвердження урядом, що в Лондоні за минулий рік відбулося рекордних 30 підліткових злочинів із ножами.

Таку білу форму не продаватимуть. Після гри “Арсенал” передасть десять футболок місцевим організаціям, які працюють над усуненням основних причин насильства серед молоді.

Актор Ідріс Ельба, який також підтримує акцію No More Red, говорить: “Від моменту, коли молоді люди ідуть із уроків, і доти, доки вони опиняються вдома із сім’єю, часто виникає порожнеча, небезпечний сплеск бажання нічого робити, коли це ніщо може легко перетворитися на щось небезпечне. Якщо немає жодних варіантів для цього позашкільного періоду, як ми бачимо, утворюються банди. Створімо варіанти для цих молодих людей”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень