fbpx
Slow news

Федоров показав браслети з останньої довоєнної партії Азовсталі

Увесь прибуток з викупленої колекції передадуть проєкту “Армія дронів”
Коськовецька Аліна, 06.10.2022

Мінцифри разом із брендом ювелірних виробів SOVA запустили проєкт з ексклюзивною партією браслетів “Символ незламності”. Вони виготовлені з останньої довоєнної партії металу з “Азовсталі”. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Презентація браслетів відбулася біля найвищої монументальної скульптури Європи — Батьківщини-Матері. Там розмістили 17-метровий напис “Вірю в ЗСУ”. Літери також зроблені з металу останньої партії “Азовсталі”.

“Навесні 2022 року металургійний комбінат “Азовсталь” став останньою оборонною фортецею Маріуполя. Ворог майже вщент зруйнував 11 квадратних кілометрів території заводу. Але ні погрози, ні постійні бомбардування, ні облога не зламали волю українців. Зрештою, слово «Азовсталь» із власної назви заводу перетворилося на назву загальну — символ незламності, мужності та сили духу всього українського народу. Тож цей браслет зроблений з 5 грамів незламності”, — написав бренд SOVA.

Вартість одного браслету становить 1500 грн, та 100% прибутку від продажів буде переказано на проєкт «Армія дронів», щоб посилити українських захисників на фронті.

Купити браслет можна за посиланням на сайті бренду та в усіх магазинах SOVA.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень