fbpx
Slow news

Fedoriv розробила бренд для Дія.City

Працювали над позиціюванням, айдентикою, сайтом і комунікацією
Мачулка Ангеліна, 09.02.2022

Агенція Fedoriv створила бренд для нового правового простору Дія.City.

Дія.City — це правовий і податковий простір для ІТ-бізнесу: компаній, стартапів та інвесторів. Він пропонує низькі податки, альтернативну форму найму та функціонування певних елементів англійського права.

“Україна зараз — насправді найкраще місце для ведення ІТ-бізнесу, і це повідомлення в основі всього, що ми робили, від дизайну до комунікації”, — говорить про позиціювання та ключове повідомлення проєкту Валентин Панюта, бренд-лідер юніту, що займався Дія.City.

Айдентика проєкту почасти побудована на айдентиці “материнської” програми “Дія”. Зберегли шрифти, кольори та верстальну систему за принципом третин. Звичний градієнт “Дії” став патерном, що безкінечно генерується кодом. Його хвилі можна згенерувати в повному спектрі кольорів, а можна зробити однотонними, частоту та швидкість хвилі також можна регулювати.

Сайт проєкту мав бути простим і професійним. До того ж сам фактаж продукту був настільки промовистим, що не було потреби прикрашати його 3D-ілюстраціями чи фотографіями усміхнених бізнесменів”, — каже Роман Барановський, дизайнер Fedoriv.

Комунікація, створена для Дія.City, орієнтована на стартаперів, розробників, підприємців та інвесторів, тому реклама показує типову історію власників бізнесу.

Дія.City | правильне місце і час для IT-бізнесу from Fedoriv Agency on Vimeo.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень