fbpx
Slow news

Fedoriv Agency створила мультик до 20-річчя компанії “Нова пошта”

У формі візуального лонгріду
Мачулка Ангеліна, 09.08.2021

До 20-річчя “Нової пошти” Fedoriv Agency створила мультиплікаційну історію компанії у 59 секундах. У ній показано розвиток “Нової пошти” від дня заснування й до сьогодні.

У мультику реальне поєднується з фантастичним. Наприклад, автомобіль “Славута” засновників компанії, на якій вони самі колись доставляли посилки, перетворюється на “Делоріан” із фільму “Назад у майбутнє”. Також у мультику є відсилання до знакових гуртів — Nirvana, The Beatles тощо.

Nova poshta | 20 years for you from Fedoriv Agency on Vimeo.

 “Із самого початку роботи над роликом основною нашою метою було зробити легкий мульт, який захочется дивитися всі 59 секунд і який розповість, “як було і як стало” — через головне. Головне для клієнта”, — говорить Олена Плахова, директорка з управління репутацією і маркетингом групи компаній “Нова пошта”.

Режисером ролика став Сашко Даниленко, який раніше працював з анімаціями для музичних гуртів DakhaBrakha і ТНМК. Над анімацією працювала львівська студія Moonhauzen. Український гурт Brunettes Shoot Blondes спеціально для ролика створив кавер на власну пісню.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень