fbpx
Slow news

Fedoriv Agency створила мультик до 20-річчя компанії “Нова пошта”

У формі візуального лонгріду
Мачулка Ангеліна, 09.08.2021

До 20-річчя “Нової пошти” Fedoriv Agency створила мультиплікаційну історію компанії у 59 секундах. У ній показано розвиток “Нової пошти” від дня заснування й до сьогодні.

У мультику реальне поєднується з фантастичним. Наприклад, автомобіль “Славута” засновників компанії, на якій вони самі колись доставляли посилки, перетворюється на “Делоріан” із фільму “Назад у майбутнє”. Також у мультику є відсилання до знакових гуртів — Nirvana, The Beatles тощо.

Nova poshta | 20 years for you from Fedoriv Agency on Vimeo.

 “Із самого початку роботи над роликом основною нашою метою було зробити легкий мульт, який захочется дивитися всі 59 секунд і який розповість, “як було і як стало” — через головне. Головне для клієнта”, — говорить Олена Плахова, директорка з управління репутацією і маркетингом групи компаній “Нова пошта”.

Режисером ролика став Сашко Даниленко, який раніше працював з анімаціями для музичних гуртів DakhaBrakha і ТНМК. Над анімацією працювала львівська студія Moonhauzen. Український гурт Brunettes Shoot Blondes спеціально для ролика створив кавер на власну пісню.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень