fbpx
Slow news

Фастфуд Taco Bell створив казку на ніч із порадами для сну

А ще колекцію одягу для сну
Ольга Сакали, 25.10.2021

Мережа ресторанів швидкого харчування Taco Bell створила казку на ніч Sleep Tight, Get That Bite: Taco Bell Bedtime Story (“Спи міцно, отримай цей укус: казка на ніч Taco Bell для дорослих”).

У ній представили поради та прості кроки, що допоможуть добре виспатися: пропонують думати про бекон, рахувати бурито та закликають зранку йти на сніданок у Taco Bell. Віршована казка з ілюстраціями вже доступна в інтернеті у вигляді слайд-шоу.

Казку випустили з нагоди повернення сніданків у мережі Taco Bell — раніше їх призупинили через COVID-19. Нею хочуть спонукати людей приходити їсти фастфуд після вечірнього прочитання історії, що має на меті пробудити апетит.

Taco Bell також випустили колекцію одягу для сну — капці у формі тако, ковдру в вигляді гострого соусу, чоловічу та жіночу піжаму, маску для сну. А ще бренд пропонує послугу будильника для сніданку — він телефонує любителям фастфуду та нагадує, щоб вони приходили снідати в Taco Bell. Для цього користувачам треба надіслати повідомлення Wake Up, а будильник надішле нагадування, що людині треба прийти за своїми бурито.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень