fbpx
Slow news

Фармацевтична компанія зняла ролик про безсоння із Дженніфер Еністон

Щоб поінформувати щодо проблем зі сном
Ольга Сакали, 17.01.2022

Фармацевтична компанія Idorsia разом з агентством Goodby Silverstein & Partners та режисером Тайка Вайтіті створили кампанію Seize the Night & Day (“Схопи ніч та день”). Її мета — поінформувати щодо проблем зі сном та важливості якісного відпочинку вночі.

Для кампанії зняли промо, де героїнею стала акторка Дженніфер Еністон. У ролику вона, хоч і має достатньо часу для відпочинку, довго не може заснути, розглядає стелю та рахує години. Вранці акторка прокидається та зустрічається із собою бадьорою — “двійник” запитує, чи не втомилася вона від цього безсоння.

Дженніфер долучилася до кампанії, адже сама протягом 20 років страждала від безсоння. “Якщо не висплюся, мій наступний день буде справді важким. Я сподіваюся, що, працюючи з Idorsia, ми всі зможемо почати приділяти першочергову увагу здоровому сну й мати можливість обговорити проблеми зі сном”, — розповіла акторка.

У межах цієї кампанії також розробили освітню онлайн-платформу про сон. На ній розмістять інформацію про науку сну, поради для засинання і практики. Також користувачі платформи, які мають проблеми із засинанням, зможуть обговорювати свій досвід з іншими.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень