Slow news

Facebook видалив сторінку міста через схожість його назви з лайкою

Після цього інше місто змінило свою назву
Альтман Дарина, 14.04.2021

Facebook видалив офіційну сторінку французького міста Біч (Bitche).  Це сталося через схожість назви з англійським словом “bitch”, що є нецензурним.

Сторінка міста зникла з Facebook майже на місяць. Наразі вона знову доступна. За словами мера міста, з ним зв’язався голова французького відділення Facebook і перепросив за незручності.

Протягом цього часу мешканці не мали можливості отримувати актуальну інформацію. Доки сторінку не відновили, влада міста створила нову, із назвою Mairie 57230 (Мерія 57230, де цифри дублюють індекс міста). 

Після інциденту влада іншого французького міста — Рорбах-ле-Біч — ухвалила рішення змінити свою назву в Facebook на Віль-де-Рорбах, щоб їх також не заблокували. 

Читайте також у рубриці Slow news
KATSURINA та «Японський Привіт» проведуть Japanese Market у Києві
Гостям запропонують японські страви, напої, майстер-класи, а також представлять лімітований дроп
«Клуб Добродіїв» представив відеоманіфест до 10-річчя та створив спільноту регулярної підтримки
Відеоманіфест розповідає реальні історії підлітків, яких підтримував фонд
«Дикий театр» влаштує «Хвостаті читання» на підтримку тварин, евакуйованих із зони бойових дій
На ВДНГ читатимуть п’єсу Наталки Блок «Сірий Камінець» у постановці Ніни Змерзлої, а зібрані кошти передадуть на допомогу тваринам
Пасажири окремих рейсів Укрзалізниці можуть замовити книжку під час купівлі квитка
Ініціатива покликана підтримати українських видавців, які регулярно зазнають втрат через обстріли
Відео Василя Байдака лягло в основу нового креативу UAnimals про адопцію тварин
Слова стендап-коміка перетворили на звернення від імені котів і собак, які чекають на дім та своїх людей
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень