fbpx
Slow news

Facebook в Україні запустить сервіс із пошуку дітей

Україна стане 25-ю країною, де запрацює програма
Мачулка Ангеліна, 23.09.2021

Facebook разом із Нацполіцією та Мінцифри запустять в Україні сервіс із пошуку дітей AMBER Alert.

Програма сповіщає в соцмережі про дитину, яка зникла в певній місцевості. Люди, які перебувають на цій території, побачать новину про зниклу дитину у своїй новинній стрічці. 

“AMBER Alert в Facebook в Україні працює так: Національна поліція України надсилає нам інформацію про те, що є випадок викрадення дитини, є підозра, що життю або здоров’ю дитини може бути нанесено серйозної шкоди, є достатньо інформації, щоби поділитися з громадськістю, аби підсилити дії поліції. Після того, як вони з нами контактують, ми намагаємося якомога швидше запустити AMBER Alert”, — розповідає про роботу програми Катерина Крук, керівниця з публічної політики Facebook в Україні.

Зазвичай AMBER Alert застосовують у рідкісних випадках. Коли виникає таке повідомлення — означає, що йдеться про дуже серйозну ситуацію, коли дитині можуть нанести серйозної шкоди.

AMBER Alert, який можна буде побачити в стрічці новин, не вдасться прокоментувати, але ним можна поділитися, і його побачать у стрічці всі та зможуть прокоментувати.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень