fbpx
Slow news

Facebook та Instagram знову заборонили заклики вбивати путіна та російських загарбників

Аби “конкретизувати межі дозволеного”
Данилюк Даяна, 15.03.2022

Компанія Meta Platforms переглянула своє рішення, яке раніше дозволяло користувачам Facebook та Instagram висловлювати заклики до смерті президента росії.

Компанія повертає старі правила, аби «конкретизувати межі дозволеного». Відтепер заборонені заклики до вбивства путіна і президента Білорусі Олександра Лукашенка заборонені. Також не допускаються заклики до насильства проти росіян загалом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на внутрішні документи компанії Meta.

Проте компанія все ще дозволяє бажати смерті російським солдатам у контексті їхнього вторгнення в Україну.

“Щоб усунути будь-яку двозначність щодо нашої позиції, ми ще більше звужуємо наші вказівки, щоби чітко заявити, що ми не допускаємо закликів до смерті глави держави на наших платформах. Це складне рішення. Обставини в Україні швидко розвиваються. Ми намагаємося продумати всі наслідки, і тримаємо наші вказівки під постійним контролем, тому що контекст завжди розвивається”, — розповів Нік Клегг, керівник компанії Meta.

11 березня “Роскомнадзор” ухвалив рішення заблокувати Facebook та Instagram на території РФ. Це сталося саме тому, що раніше Meta Platforms дозволили користувачам бажати смерті загарбникам чи закликати до вбивства путіна.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень