fbpx
Slow news

Facebook допоміг заарештувати 17-річну дівчину за аборт

Соцмережа надала копам приватне листування дівчини
Мачулка Ангеліна, 10.08.2022

Facebook надав поліції Небраски особисту інформацію про 17-річну користувачку, яку підозрюють у ймовірних злочинах, пов’язаних з абортом.

Поліція Небраски розслідувала злочин, у процесі якого дівчина замовила поштою препарати для аборту, прийняла їх, отримала викидень, а плід загорнула в пакет і закопала. Копи припустили, що дитина народилася живою, хоча судмедекспертиза це виключила. Щоб перевірити свою гіпотезу, вони запросили в компанії Meta надати їм листування та медіафайли підозрюваної, що Facebook і зробив.

Тепер 17-річну дівчину судять як повнолітню за проведення аборту після 20 тижня вагітності, проведення аборту без ліцензії, приховування трупа, приховування смерті людини та неправдиве повідомлення.

На свій захист Facebook заявив, що запит поліції стосувався не аборту, а інших неправомірних дій. Зі свого боку соцмережа могла відмовитися надавати приватну інформацію дівчини згідно зі  своєю політикою оскарження запиту на дані користувача. Тобто якщо запит не відповідає чинному законодавству чи політиці Facebook, або якщо він є юридично неповноцінним або надто широким, компанія оскаржить його або адаптує інформацію, яку надає.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень