fbpx
Slow news

Facebook додав нові інструменти монетизації відео для креаторів

Фан-підписка, нові формати відеореклами та статистика коментарів
Данилюк Даяна, 01.07.2020

На допомогу креаторам відеоконтенту, які використовують відео, трансляції та онлайн-події для спілкування зі своєю аудиторією, Facebook додає нові інструменти. 

Розширення доступу до інструментів фан-підтримки

“Ми спостерігали неабиякий інтерес з боку людей, які хочуть підтримати своїх улюблених креаторів, тому робимо підписки на фани та зірки доступними для більшої кількості креаторів”.

 Fan Subscriptionsкористувачі можуть підтримувати своїх улюблених творців контенту за допомогою щомісячного платежу. Тепер будь-яка сторінка, що відповідає критеріям, може отримати доступ до налаштування підписки

 Stars: шанувальники можуть купувати та надсилати “зірки” у коментарях до відео. “Зірки” — це спосіб монетизувати прямі трансляції та отримати винагороду за створення вірної фан-бази.

Тепер творці контенту також можуть установити ціль “Зірки”, яка постійно відображатиметься як оверлей у відео. 

Зображення: Facebook 

Монетизація більшої кількості відеовмісту

 Реклама в коротких відео: креатори тепер можуть монетизувати 60-180 секундні відео із зображеннями та рекламним роликом post-roll. Facebook тестує цей формат реклами, щоб розвивати лояльність аудиторії нарівні з довшим форматом реклами. 

 Реклама у прямому ефірі: новими форматами реклами в прямому ефірі стали рекламні ролики mid-roll, які відтворюватимуться на головному відеоплеєрі під час прямої трансляції, а трансляція відображатиметься у меншому вікні. 

Facebook також працює над тим, щоб збільшити загальну суму виплат творцям відео Watch. Наприклад, коли користувач починає переглядати відео у стрічці новин, соцмережа тестуватиме продовження перегляду в розділі Watch після короткої реклами. 

Щоб допомогти креатором викласти особисті події, Facebook надає можливість створювати, просувати, розміщувати та монетизувати онлайн-події на платформі. 

Нові інструменти, які допоможуть у створенні контенту в Facebook

Facebook додає прямі трансляції та “Зірки” до студії Creator. На платформі створено нову інформаційну панель з даними про джерела трафіку для кожного відео. А також додали показники, які відображатимуться погодинно в перші 48 годин після публікації відео.

У додатку Creator Studio з’явилася можливість планувати та публікувати пости безпосередньо з програми.

 Статистика коментарів 

Щоб допомогти креаторам ліпше зрозуміти важливість залучення аудиторії до розмови, Facebook додає статистику коментарів. Вона показує, як коментування публікацій може збільшити залученість та кількість переглядів порівняно з аналогічними публікаціями, коли автор “не почав розмову”. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень