fbpx
Slow news

ETNODIM та UNITED24 створили вишиванки для амбасадорів платформи

Такі самі сорочки розіграють за донат
Бондар Каріна, 18.05.2023

З нагоди святкування Дня вишиванки фандрайзингова платформа UNITED24 разом із брендом ETNODIM за підтримки Музею Івана Гончара створили унікальні вишиванки для зіркових амбасадорів.

Мета проєкту — зібрати кошти на відновлення школи в селі Бузова, що на Київщині. Екземпляр вишиванки, як в амбасадора, можна отримати за внесок від 24 доларів.

За основу для сорочок взяли орнаменти з різних регіонів України та  доповнили їх елементами, пов’язаними з кожним амбасадором.

“У своїх колекціях ETNODIM поєднує традиційні орнаменти із символами новітньої України. Так стародавні українські традиції набувають нового звучання. Нам було цінно долучитися до створення вишиванок для людей, які підтримують Україну в найважчий час в її історії. Деякі вишиванки присвячені українському корінню амбасадорів і містять орнаменти, притаманні регіонам, звідки родом їхні родини, як-от Одещина Лієва Шрайбера чи Тернопільщина Барбри Стрейзанд. Деякі мають спеціальні елементи, які поєднують українські традиції та справу життя амбасадора: як-от зірки та планети у Скотта Келлі чи тварини, з якими зустрічався у своїх подорожах мандрівник Беар Гріллз. Тепер ці вишиті сорочки поїдуть у різні країни: від Франції до Канади, від США до Англії — і будуть завжди нагадувати амбасадорам UNITED24 про їхню важливу справу і про міцний зв’язок з Україною, який продовжиться і після нашої перемоги”, — кажуть в ETNODIM.

Вишиванки, як в амбасадорів UNITED24, не можна придбати. Їх можна лише виграти, пожертвувавши від $24. Збір триває з 18 травня до 1 червня. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень