fbpx
Slow news

Equal презентував колекцію одягу, присвячену художниці Аллі Горській 

Основою дропу став жилет, який прикрашає вишивка картини мисткині
Бондар Каріна, 15.06.2023

Вінтажний бренд Equal запустив колекцію одягу, яку присвятив українській художниці Аллі Горській та епосі шістдесятництва.

До колекції увійшли 15 лімітованих суконь та 35 жилетів із вишивкою. Кошти із продажу жилетів передадуть на допомогу Музею шістдесятництва.

“З початком повномасштабної війни рф проти України ми пропустили один рік для нашої творчої ініціативи в бренді, бо до цього періодично робили свої колекції. Зі школи, уроків з історії України, я найбільше любила період дисидентів і шістдесятників. Цей супротив надихав мене ще у дитинстві. А сьогодні, вже доросла, я маю змогу нашою роботою і творчістю говорити про важливі речі та допомагати при цьому різним сферам життя українців. Читаючи багато інформації про шістдесятників, найбільше мене надихнула постать Алли Горської. Мені дуже близько те, що вона з Ялти, що вона художниця та активістка”, — наголосила засновниця проєкту Equal Анна Скоренко.

Основою дропу став жилет, який прикрашає вишивка картини Алли Горської “Людина з мечем”.

“Ця робота неймовірна, вона яскраво ілюструє минулу та сучасну боротьбу українського народу. Це наш військовий у кольорах українського прапора, на його мечі дах ворога. А якщо придивитись, то на мечі можна розглянути кольори прапора ворога. Боротьба триває й досі!”, — каже є Анна.

Дроп буде представлений на організованому Pop-up маркеті в бістро “13 SUITE” 17 і 18 червня з 11.00 до 19.00.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень