fbpx
Slow news

EE запустив рекламну кампанію Stay Connected at Night на білбордах 

Щоб допомагати людям дістатися додому вночі
Бондар Каріна, 27.02.2023

Британський національний оператор мобільної мережі та постачальник інтернет-послуг EE запустив рекламну кампанію Stay Connected at Night на білбордах, щоб пропонувати технологічні маршрути додому.

Stay Connected at Night створила агенція Saatchi & Saatchi London, використовуючи технологію Ocean out of home (OOH) у центрі Манчестера як утиліту для реалізації безпеки, що дає змогу залишатися на зв’язку. Утиліта пропонувала дані, підтримуючи людей на зв’язку, навіть коли вони вичерпують місячний ліміт даних.

Використовуючи розташування великих та малих диджитал-білбордів у популярних місцях нічного життя та районах, густонаселених студентами, креатив використовує потік даних Ocean онлайн, щоб отримувати інформацію про подорожі з геолокацією, щоб допомогти перехожим спланувати свій маршрут додому, щойно стемніє.

“Ця кампанія є блискучим прикладом того, як наші дані можуть відігравати важливу роль у житті наших клієнтів. Ми раді використовувати перспективні рекламні технології у новий та креативний спосіб, щоб зробити вулиці безпечнішими”, — сказав Піт Джівонс, директор з маркетингових комунікацій в EE.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень