fbpx
Slow news

Единбурзькі вчені розробили метод для автоматичного створення трейлерів фільмів

На основі двох нейромереж
Ольга Сакали, 30.11.2021

Учені Единбурзького університету розробили штучний інтелект, який автоматично створює трейлери до фільмів. У його основі — дві нейронні мережі, які відповідають за аналіз різних складових фільму. Перша аналізує відео й аудіо та шукає ключові сцени, а друга визначає сценарій, настрої та емоції.

Разом дві нейромережі здатні визначати найважливіші моменти фільму, які є обов’язковими в трейлерах. Наприклад, точки неповернення, кульмінація чи невдачі героїв.

У такий спосіб науковці створили трейлери до 41 фільму та провели експеримент із глядачами — їм показували трейлери, створені людьми та штучним інтелектом. Експеримент показав, що більшості до вподоби були трейлери, згенеровані автоматично.

Як зазначають науковці, для автоматичного створення трейлерів важливо не лише розпізнавати настрої героїв, а й шукати наслідки та встановлювати зв’язки між героями й подіями.

Наразі команда дослідників продовжує працювати над розробкою — удосконалює прогнозування емоцій, що засноване на текстах чи аудіовізуальних складових.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень