fbpx
Slow news

Дизайнерка Стелла Маккартні та серіал Sex Education випустили кампанію проти раку грудей

У ній наголошують на правилі ”Toilet, Teeth, Tits”
Мачулка Ангеліна, 02.10.2021

Дизайнерка Стелла Маккартні та серіал “Статеве виховання” (Sex Education) випустили навчальний ролик про рак молочної залози.

Трихвилинне відео має на меті розвіяти міфи про рак молочної залози, а також підвищити обізнаність про важливість самоперевірки. Маккартні виступає в ролі відеоінструкторки Елли Аллетс, а актори серіалу, зокрема Еймі Лу Вуд, Чіненьє Езеуду, Самі Уталбалі, Мімі Кін, Шанейл Кулар і Сімона Ешлі, — не виходячи зі своїх ролей, ідуть за її підказками. Проте вони дізнаються, що всі слова інструкторки — це міфи, і діляться одне з одним схемою, якої потрібно регулярно дотримуватися, щоб вчасно визначити рак молочної залози: ”Toilet, Teeth, Tits” (TTT) (Туалет, зуби, груди). 

“Цього року виходить наша сьома щорічна кампанія з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози. І я так пишаюся тим, чого ми досягли, — говорить дизайнерка Стелла Маккартні про свою постійну роботу з кампаніями з поширення обізнаності про рак грудей. — Моя мама Лінда (померла через раз грудей — ред.) назавжди залишається в моєму серці та спонукає мене не відпочивати, поки ми не зберемо достатньо коштів та обізнаності, щоб покінчити з цією жахливою хворобою”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень