fbpx
Slow news

Дизайнер створив фотореалістичні портрети римських імператорів

За допомогою технологій штучного інтелекту
Альтман Дарина, 24.08.2020

Канадський дизайнер Даніель Вошарт створив з античних статуй римських імператорів фотореалістичні портрети.

Усього Вошарт відтворив 54 портрети імператорів. У проєкті він використовував історичні описи, Photoshop та інструменти нейронних мереж Artbreeder. Основна технологія Artbreeder – це генеративна змагальна мережа (GAN). Це клас алгоритмів штучного інтелекту, але іноді цей принцип ще називають машинним навчанням. 

Дизайнер додавав до ArtBreeder зображення імператорів, які збирав зі статуй, монет та картин. Він переробляв портрети вручну, спираючись на історичні описи, і подавав їх назад до програми.

Вошарт працює спеціалістом з віртуальної реальності в галузі кіноіндустрії. Коли проєкти дизайнера призупинилися через пандемію, він знайшов карантинне хобі – почав створювати портрети імператорів. 

Даніель Вошарт,
дизайнер

“Спочатку я зробив 300 плакатів, сподіваючись, що продам їх за рік. Уже за три тижні роботи повністю розкупили, – коментує Даніель Вошарт. – Обираючи бюст, я віддавав перевагу скульптурі, яка була зроблена за життя імператора. В іншому випадку я обирав бюст, на якому імператор був стереотипно негарним. Моя теорія полягає в тому, що митці намагалися полестити своїм правителям і робили їх гарнішими.”

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень