fbpx
Slow news

Дистриб’ютор Metro-Goldwyn-Mayer упроваджує функцію спрощеного пошуку кліпів у своєму архіві

Щоб рекламодавці могли легше купувати ліцензії на персонажів чи відео
Мачулка Ангеліна, 13.11.2022

Metro-Goldwyn-Mayer упроваджує для пошуку серед архівів штучний інтелект, щоб зробити своє надбання доступнішим для ліцензування.

Новий інструмент на основі ШІ під назвою Clip Locator може знаходити кліпи на основі певних слів у діалогах персонажів. Мета полягає в тому, щоб полегшити комерційним відеовиробникам пошук і ліцензування певних кліпів у бібліотеці MGM і водночас підвищити впізнаваність фільмів і серіалів.

Головними труднощами під час створення інструменту в минулому було навчання алгоритму вловлювати багато різних інтонацій, наголосів і рівнів гучності голосів. Також зараз Clip Locator навчається розпізнавати людей, об’єкти й логотипи в заданому кадрі.

Команда, що створила Clip Locator, стверджує, що MGM є першою голлівудською студією, яка зробила свої архіви доступними в такий спосіб. Це частина ширших зусиль, спрямованих на монетизацію інтелектуальної власності компанії та її використання зовнішніми партнерами у сфері маркетингу, продажів і зв’язків із громадськістю.

Директор MGM з реклами та ліцензування Бен Г’юстон сказав, що компанія продає кліпи, кадри та персонажів зі своїх медіаресурсів усім: від рекламодавців і агентств до документалістів, продюсерів телевізійних сценаріїв, книжкових видавців і концертних майданчиків.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень