fbpx
Slow news

Два бренди використали однакові кадри в роликах для Super Bowl

Відео були придбані на стоковому сховищі
Царук Максим, 09.02.2021

Бренди Guaranteed Rate та Indeed використали однакові стокові кадри у своїх рекламних роликах для Super Bowl. Це помітили деякі глядачі.

Зазвичай для створення роликів на Super Bowl не використовують готових відеоматеріалів. Проте за словами представників брендів, вони звернулись до стокових сховищ через проблеми, пов’язані з Covid-19. Зокрема, у команді Indeed виникли різні труднощі під час зйомок ролика, а в Guaranteed Rate вирішили подбати про безпеку і не збирати багато людей на знімальному майданчику.

Ліцензія на кліп, що використали в роликах, належить компанії Filmsupply. Там зазначили, що не знали про майбутню трансляцію роликів на Super Bowl. Обидва бренди купували матеріали для використання на телебаченні.

Після того, як глядачі помітили однакові кадри в різних рекламах, мережа ресторанів Popeyes вирішила пожартувати з цього. Компанія виклала у Twitter рекламу своїх сендвічів, вставивши туди згаданий стоковий кадр і підписавши ролик: “Чи це означає, що в нас теж є реклама на великій грі?”.

Сам стоковий сервіс Filmsupply опублікував жартівливий твіт із повною версією використаного кліпу. У повідомленні зазначили: “Ми хотіли трохи почекати, проте вже немає сенсу, тому ось наш рекламний ролик для великої гри”.

Усупереч непорозумінню між брендами, жоден з них не збирається виправляти чи змінювати свої рекламні ролики.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень