fbpx
Slow news

Durex закликав не цуратися вологи

У новій рекламі лубриканта
Альтман Дарина, 19.11.2020

Durex випустив рекламний ролик лубриканта, у якому закликав не цуратися слова “волога”. Ініціатива спрямована на боротьбу зі стигмою щодо лубрикантів та розмов про сексуальний дискомфорт. Згідно з дослідженнями Durex від цього страждають сім із десяти жінок.

Кампанію розробили у співпраці з агенцією Havas London. У відео жінки повторюють слово “moist” – волога. Перша жінка реагує здивовано, коли чує слово у прогнозі погоди, а вже кожна наступна проговорює його впевнено й спокійно.

У межах кампанії випустили зовнішню рекламу. Durex також планує стати спонсором тематичних подкастів про секс, серед яких “No Holes Barred” і “The Girls Bathroom.”

“Це найкоротший сценарій, який ми коли-небудь писали, і разом з тим — найкомфортніший, — коментує Вікі Магвайр, креативна директорка Havas London. — Це слово завжди викликає неоднозначну реакцію. Річ у тім, що використання лубриканта — все ще табу, як і саме жіноче задоволення. Наша мета — зробити “вологу” звичайним словом, адже саме тоді ми зможемо починати розмову про задоволення жінок у спальні.”

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень