fbpx
Slow news

Dubai Tourism створили шість “трейлерів” із Заком Ефроном і Джесікою Альбою в головних ролях

Їх публікуватимуть протягом чотирьох місяців
Мачулка Ангеліна, 27.09.2021

Dubai Tourism запустили рекламну кампанію “Дубай представляє” (Dubai Presents) із Заком Ефроном і Джесікою Альбою.

До кампанії входять шість “трейлерів” до неіснуючих фільмів різних жанрів — вони зняті в Дубаї. Перший фільм називається “Новий ти” (A Brand New You), і це — фантастична романтична комедія.

Другий фільм — “П’ятизіркова місія” (A Five Star Mission) у жанрі кримінальної драми.

Третя стрічка — мелодрама “Захоплива сага” (A Captivating Saga).

Ще три трейлери поки що не опубліковані.

Режисером усіх роликів виступив Крейг Гіллеспі, творець фільмів “Круелла” та “Я, Тоня”. Меседж кампанії — кожен повинен приїхати в Дубаї і написати свою історію в цьому місті.

“У серії мініфільмів ми робимо огляд визначних пам’яток міста, його багатої культури, запрошуючи мандрівників з усього світу відвідати Дубай і відправитися у свою епічну пригоду. Завдяки цій постановці ми покажемо Дубай як місто, в якому представлені культури понад 200 національностей, місто, яке дарує масу яскравих вражень для всієї родини, тим самим підтвердивши його репутацію кращого місця на світі для життя, роботи та туризму”, — говорить Іссам Казім, виконавчий директор Dubai Tourism.

Dubai Presents запустять на 27 світових ринках. У Великій Британії ролики транслюватимуть по всіх каналах: на телебаченні, в інтернеті, в кіно, у цифрових та соціальних мережах.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень