fbpx
Slow news

Dove випустив кампанію про негативний вплив ретуші в соцмережах

Ідеалізоване зображення зовнішності впливає на самооцінку підлітків
Альтман Дарина, 22.04.2021

Dove у Канаді запустив кампанію, що зображає негативний вплив ретуші фотографій у соцмережах на дівчат-підлітків. У ролику “Reverse Selfie” показали, як додатки для редагування викривлюють зовнішність.

Ініціатива має на меті залучити до діалогу про нереалістичні ідеали краси, які змушують підлітків змінювати свою зовнішність. Такі маніпуляції сприяють проблемам із самооцінкою та сприйманням свого тіла.

Dove провів дослідження, що показало, як 80% канадських дівчат використовують фільтри та додатки для змінення зовнішность ще до 13 років. Близько 67% дівчат-підлітків віком від 10 до 17 років намагаються змінити або приховати хоча б одну рису обличчя перед публікацією фотографії в інтернеті. Більше двох третин опитаних регулярно видозмінюють свої фотографії, перш ніж поділитися ними в соціальних мережах, і все одно вважають, що мають недостатньо гарний вигляд без ретуші фото.

Дівчата сказали, що вони почувалися б упевненіше, якби фотографії у соціальних мережах більш точно відображали справжній вигляд інших людей в реальному житті.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень