fbpx
Slow news

Dove разом з LinkedIn запустили кампанію для боротьби з дискримінацією

Чорне волосся — це професійно
Бондар Каріна, 23.02.2023

Dove запустив кампанію #BlackHairIsProfessional у партнерстві з LinkedIn. Її розробило агентство Ogilvy для боротьби з дискримінацією за ознакою раси на робочому місці.

Dove підтримує ухвалення закону у США, який оголошує таку дискримінацію незаконною.

Кампанія #BlackHairIsProfessional ґрунтується на зусиллях Dove щодо прийняття закону та припинення расової дискримінації щодо волосся по всій країні. Тепер бренд об’єднався з LinkedIn для розв’язання системних проблем на робочому місці — від практики найму до щоденної взаємодії на робочому місці, які непропорційно впливають на можливості працевлаштування темношкірих жінок та їх професійне зростання.

“Занадто довго темношкірі жінки та чоловіки піддавалися несправедливому поводженню, прямій дискримінації та безлічі несправедливостей просто за те, що вони носили нашу природну текстуру волосся та зачіски, притаманні нашій культурній ідентичності. Це включає відмову в прийомі на роботу, відправку додому з роботи, ігнорування в просуванні по службі й цілу низку мікроагресій. У це може бути складно повірити, але це реально, явно необґрунтовано і неприйнятно”, — каже Есі Егглстон Брейсі, президент та генеральна директорка Unilever Personal Care у Північній Америці.

#BlackHairIsProfessional наголошує на подвійних стандартах, з якими стикаються темношкірі жінки. У ній сміливі зображення поєднують красиві природні зачіски із зачісками, яким жінки змушені відповідати.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень