fbpx
Slow news

Dove долучився до розроблення гри для дівчат про нереалістичні ідеали краси

Гра показуватиме персонажів з різною зовнішністю й обдаруваннями
Мачулка Ангеліна, 30.09.2022

Dove разом із компанією-розробником ігор Toya створює гру для дівчат-підлітків про нереалістичні ідеали краси.

Super U Story — це перша гра для Roblox, яка стосується стандартів краси, особливо в соціальних мережах. Вона розроблена для дівчаток віком від 9 до 16 років. Зараз гра перебуває в бета-версії і в неї можна грати безплатно, без жодних покупок.

Ця сюжетна гра допоможе гравцям побачити багато версій того, якою може бути сучасна краса. Персонажі мають різні тіла, відтінки шкіри, здібності й особливості, та їх шанують за їхню унікальність і “обдарування”.

“З огляду на тисячі ігор, які створюють щороку, вражає, що жодна з них не відповідає на постійні суспільні проблеми й тиск, із якими щодня стикаються молоді дівчата, особливо щодо їхнього тіла, — говорить генеральна директорка Toya Анат Шперлінг. — Насправді всі ми маємо різні форми, розміри, кольори, здібності, і це має бути відображено та відзначено в цифровому контенті, який споживається щодня”.

Згідно з новим дослідженням Dove 60% жінок-геймерок усе ще почуваються неправильно репрезентованими та визнають відсутність різноманітності ключовою проблемою у відеоіграх. 35% молодих дівчат стверджують, що їхня самооцінка погіршилася після того, як вони побачили відсутність різноманітності в персонажах і аватарах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень