fbpx
Slow news

Дослідження показало, що дизлайки в YouTube не працюють

Сайт усе одно пропонуватиме схожі відео
Мачулка Ангеліна, 20.09.2022

Нове дослідження Mozilla показало, що дизлайки на YouTube не працюють — сайт усе одно рекомендуватиме користувачу схожі відео.

Для дослідження використали дані рекомендацій із відео понад 20 000 користувачів YouTube. У Mozilla виявили, що кнопки “не цікавить”, “не подобається”, “припинити рекомендувати канал” і “видалити з історії переглядів” працюють неефективно. Це означає, що сайт усе ще рекомендуватиме схожий уміст.

Навіть у найкращому разі серед рекомендацій користувача переважав нецікавий йому контент. У гіршому випадку кнопки майже не блокували подібні відео.

“YouTube має поважати відгуки користувачів про свій досвід, розглядаючи їх як значущі сигнали про те, як люди хочуть проводити свій час на платформі”, — пишуть дослідники.

У YouTube пояснили, що такий підхід використовують навмисно — розробники не хочуть повністю блокувати для користувача певні погляди.

“Важливо те, що наші елементи керування не відфільтровують цілі теми чи погляди, оскільки це може мати негативні наслідки для глядачів, наприклад створення ехокамер”, — говорить прессекретарка YouTube Єлена Ернандес.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень