fbpx
Slow news

Додаток Notion пропонує стартапам безплатний кредит на користування своїм сервісом

Щоб залучити нових користувачів
Мачулка Ангеліна, 29.09.2021

28 вересня додаток Notion оголосив про запуск своєї нової програми, де пропонує кредит на суму не менше $500 будь-якому стартапу в усьому світі.

Notion запустив цю акцію, щоб стартапи мали змогу безплатно випробувати його продукт незалежно від їхнього розміру та статусу фінансування. Кредит може безплатно надавати стартапам доступ до преміальних пропозицій Notion протягом року або й довше.

Усі учасники стартапу отримають безплатний доступ до “Командного плану”, за який мали би сплачувати $10 на місяць.

З огляду на те, що за останні два роки програмою стали користуватися популярні стартапи Figma, Substack, Modern Health, а за останній рік кількість проєктів на платформі зросла вчетверо, Notion прагне стати головною програмою для стартапів.

“Наша мета — дійти до того моменту, коли Notion стане інструментом, до якого звертається кожен стартап у світі, навіть не задумуючись”, — прокоментував акцію Акшай Котарі, головний операційний директор зі стартапів.

У межах цього промоушна Notion також розробляє нові функції для стартапів-новачків: шаблони, гайди, можливості прямого ефіру, історії клієнтів та поширені запитання.

Читай також: 10 додатків для оптимізації робочого процесу

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень