fbpx
Slow news

«Додайте оптимізму у свою стрічку» – глобальна кампанія від LG

Вона покликана показувати більше оптимістичного контенту користувачам соцмереж
Кірста Олена, 02.06.2024

Компанія LG Electronics представила глобальну кампанію «Додайте оптимізму у свою стрічку». Вона покликана додати більше позитиву користувачам через взаємодію з оптимістичним і натхненним контентом у рекомендаціях.

Нове глобальне дослідження компанії LG показало, що соціальні мережі одночасно є джерелом занепокоєння та місцем, де люди розважаються, підтримують зв’язок з друзями та дізнаються новини. Майже половина респондентів повідомили, що їхня стрічка новин у соцмережах містить однакову або більшу частину негативного, ніж позитивного контенту. Кожен четвертий респондент сказав, що негативний контент у рекомендаціях підсилює занепокоєння, а кожен п’ятий зізнався, що такий контент робить їх нещасливими. Інші дослідження також показують, що алгоритми соцмереж часто сприяють негативним і нішевим бесідам.

Дослідження спрямоване на розуміння тригерів, що впливають на роботу алгоритмів, і на те, як збільшити кількість позитивного контенту у рекомендаціях соцмереж. результатом став плейліст «Додайте оптимізму у свою стрічку». Він містить оригінальний контент, під час взаємодії з яким у стрічці новин користувача з’являтиметься більш оптимістичний контент. ця ініціатива стала частиною глобальної кампанії LG Life’s Good, яку компанія створила торік для натхнення та заохочення людей сприймати життя позитивно.

«Алгоритми наших соцмереж можуть мати великий вплив на контент, який ми бачимо в інтернеті, а це впливає на наше психічне здоров’я. Ось чому я беру участь у кампанії “Додайте оптимізму у свою стрічку” і сподіваюся, що люди користуватимуться цим плейлістом для переналаштування своїх алгоритмів і заохочення появи в ньому більш позитивного контенту. Більша частина стигматизації і труднощів у ментальному здоров’ї полягає в тому, що ці складнощі можуть з’являтися непомітно для оточення. За допомогою цієї кампанії ми хочемо наголосити на важливості єднання та спілкування з друзями», – каже глобальна інфлюенсерка Вікторія Браун.

Список відтворення містить 20 коротких відеороликів з мотиваційним і оптимістичним контентом. Під час розроблення їх тематики компанія консультувалася з експертами із соціальних мереж та інфлюенсерами, відомими своїм позитивним впливом. Ролики доступні до перегляду на каналах LG у TikTok і YouTube. Серед іншого вони містять кадри з двома кумедними качками, заспокійливі музичні ролики, а також інший позитивний контент.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень