fbpx
Зсередини

Добірка “квітучих” Instagram-акаунтів

Від авторки хештегу #умариныестьцветы — Марини Батуринець
Данилюк Даяна, 03.10.2020

Предметні фотографії, флористика, букети та квіткові дизайни — у новій добірці від засновниці практичної школи комунікацій Bazilik та медіа про комунікації Bazilik Media Марини Батуринець.


floretflower

Це акаунт співвласниці фамільної ферми квітів “Floret” — Ерін Бензакейн. Вона постійно розповідає про життя на фермі, показує вирощені, квіти, проводить майстер-класи. 

Ферма розташована неподалік від Сієтла, штат Вашингтон. Основний бізнес Floret — це продаж квітів оптовим покупцям, зокрема таким великим мережам, як Whole Foods, та флористам. Жінка також виконує деякі роботи на замовлення для організації весіль.

Головний фотограф Ерін — її чоловік Кріс, який робить більшість фотографій для Instagram “Floret Flower”. За словами флористки, у своєму акаунті вона поширює “атмосферу, засновану на спільному користуванні та навчанні”.

Коли її ферма досягла певних розмірів, Бензакейн почала ділитися порадами, надихаючи інших місцевих фермерів-флористів. Своїм прикладом вона хоче допомогти майбутньому поколінню фермерів-флористів. 

“Замість того щоб збільшувати розміри ферми, ми вирішили вдосконалити своє ремесло та зосередити зусилля на покращенні цього витонченого мистецтва виробництва квітів”, — пише Ерін на своєму сайті.


jamiebeck.co

Джеймі Блек — американська фотографка, яка переїхала з Мангеттена в заміський будинок і тепер у своєму Instagram показує своє “сільське життя”.

Працюючи фотографкою, Джеймі створює знімки натюрмортів. Мені дуже подобається, як вона формує експозицію і збирає предмети докупи. У її виконанні фотографії стають більше схожими на картини митців, аніж на фото, зроблене у 21-му столітті.

Її роботи можна купити у вигляді мерчу — Джеймі виготовляє плакати, листівки, чохли на телефони зі своїх фотографій. 


Це два корейські акаунти, які належать флористичній студії та художниці, яка пише натюрморти. Instagram запропонував мені ці профілі через рекомендовані.

У них не почитаєш описи до фото, адже тексти написано корейською. Та якщо розглядати фото в цих двох акаунтах, можна помітити, що вони схожі між собою і нетипові для нашого сприйняття букетів та флористики. Мені здається, що це може бути нова хвиля корейської флористики, яка потроху починає до нас наближатися. 

Я б рекомендувала підписатися на ці профілі для власної надивленості та щоб розширити межі свого сприймання.


hisuzanne

Сюзанна Саров — нью-йоркська фотографка, знімки якої справді вражають. Це одна з моїх улюблених фотографок на сьогодні. Вона робить предметну зйомку, зокрема оригінально фотографує квіти. Мені здається, що в її роботах багато сексу.

Сюзанна починала знімати, фотографуючи все, що їй сподобається. Вона мала на меті навчитися основ фотографії, композиції, світла. Сьогодні ми вже бачимо стиль, який неможливо сплутати з іншими. Чимало фотографів починають свій шлях з того, що надихаються знімками Сюзанни і створюють подібні за стилем. 

Її фотографії мають однакові деталі композиції — склянки з водою та скельця від окулярів. За допомогою них ми розглядаємо квіти, обличчя людей та різноманітні предмети в перспективі. Це робить знімки новаторськими.


degournay

Це англійський інтер’єрний бренд, який виробляє шпалери, гардини, декорації та інші предмети ручної роботи. Вони створюють предмети інтер’єру в стилі палаців та старих аристократичних будинків Європи. Усі розписи виконані вручну художниками.

В Instagram бренду зібрано багато робіт і прикладів того, як квіткові орнаменти можуть поєднуватися із сучасним дизайном. 


wildernisamsterdam

Це магазин в Амстердамі, який продає квіти для інтер’єру. А також горщики, книжки, аксесуари та інші “квіткові” подарунки. Спостерігаючи за їхнім життям в Instagram, іноді хочеться й собі мати такий квітковий магазин.

“Ми тісно співпрацюємо з ілюстраторами, дизайнерами та незалежними голландськими виробниками, щоб створити товари, які мають унікальний стиль, створені поблизу дому та екологічні”, — сказано на сайті Wildernis.

Магазин співпрацює з кількома організаціями. Спільно вони ініціюють проєкти, організовують лекції та семінари про рослини, природу та міське садівництво.


melissamlo

Власниця цього акаунту живе в Торонто і має дім, сповнений зелені. Вона розповідає про різні види домашніх рослин та як за ними правильно доглядати. 

За словами жінки, “зелені пригоди” почалися з моменту, коли вона зацікавилася сукулентами, адже дізналася, що ці рослини не потребуються ретельного догляду. Відтоді минуло п’ять років, і тепер її домівка схожа на маленькі джунглі у великому місті. 

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень