fbpx
Slow news

До запуску 4-го сезону “Дивних див” Netflix відкрив піцерію із серіалу

Вхід у заклад — через портал
Мачулка Ангеліна, 30.05.2022

Кампанія почалася з постерів “Дивних див” у стилі 80-х у Лондоні. З них можна було дізнатися, де саме відкриється поп-ап ресторан.

Заклад відкрили напередодні запуску 4-го сезону серіалу. Вхід оформили в стилі порталу в Догоридригом. У кафе подають піцу “зі шматочками демогоргона”, а для відвідувачів облаштували фотозону.

Навіть після того, як ресторан закрили, фанати “Дивних див” усе ще зможуть купити піцу “з демогоргоном” — у Лондоні курсуватиме фургон Surfer Boy Pizza та продаватиме вегетаріанські, веганські та безглютенові варіації піци.

Читайте також у рубриці Slow news
Valentino Beauty перетворив Париж на літній ярмарок
Колекцію Hair & Body Mists представили імерсивним туром, що триватиме в Європі до початку серпня
У магазинах EVA стартувала акція «Рух зграї» на підтримку батальйону «Вовки Да Вінчі»
Кошти від продажу сувенірних автівок спрямують на придбання машин для логістики, ротацій та евакуації особового складу
Uber представив кампанію на підтримку засмучених уболівальників ЧС-2026
Бренд вивів на вулиці вантажівку у вигляді коробки серветок і запропонував знижки на поїздки для фанатів команд, що вибули з турніру
Інсталяцію «Спомини» Софії Булгакової покажуть на 83-му Венеційському кінофестивалі
Робота мисткині заснована на особистих і колективних свідченнях про повномасштабну війну
Вісім українських медіа одночасно опублікували розслідування, заборонене судом
Рідкісний приклад солідарності на медіаринку: редакції пішли на юридичний ризик заради донесення правди
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень